Objednání k vyšetření

 

Vážení klienti,

podle návodu níže se můžete objednat k vyšetření v ordinaci na některý z volných termínů.
K odběru krve se není potřeba objednávat, stačí přijít nalačno kterýkoli den v době od 6:30 do 7:00. Odběr se ale provádí pouze v případě, že ho předem doporučil lékař při prohlídce v ordinaci nebo při telefonické konzultaci.

Pokud nepotřebujete vyšetřit u lékaře, ale pouze předepsat chronicky užívané léky, výpis z dokumentace a podobně, napište nám e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo použijte odkaz pro objednání receptu.


Postup objednávání:

1. Klikněte na odkaz OBJEDNÁNÍ S PŘIHLÁŠENÍM
2. Při prvním přihlášení klikněte na odkaz "Registrace, nebo zapomenuté heslo"
3. Do řádků na původní stránce s objednáváním znovu zadejte svůj mail + obdržené heslo.
4. Vlevo nahoře zvolte novou objednávku (tlačítko označené "+"). Vyberte datum a čas, kdy se chcete objednat (zelená pole). Poté popište několika slovy důvod Vaší návštěvy.
5. Během naší ordinační doby by Vám měl být automaticky odeslán potvrzující e-mail. Někdy se stane, že nedorazí. V takovém případě se tím netrapte a přijďte v termínu, který jste v objednávacím systému zvolili.

V případě, že nemáte v ordinaci nahlášený svůj e-mail nebo Vám výše uvedený postup nefunguje, použijte odkaz OBJEDNÁNÍ BEZ PŘIHLÁŠENÍ. Přes tento odkaz se ovšem nedostanete k přehledu svých absolvovaných očkování nebo preventivních prohlídek a nelze přes něj požádat o zaslání receptu.

© 2019 MUDr. Tomáš Jílek, Web vytvořen od JCweb